KONTAKT

9. NIKOLJDANSKI TURNIR

09-12-2017

Podeli vest

naslov vesti

Naredna dva vikenda, rezervisana su za tradicionalne turnire, koje naša škola organizuje deveti put , a to su Nikoljdanski i Novogodišnji turnir.
Ovom prilikom vas obaveštavamo, da će se 9. tradicionalni Nikoljdanski turnir, koji organizuje Škola Fudbala DIF za generaciju rodjenu 2010. godine, održati u subotu 16.decembra 2017. godine sa početkom u 12 časova u sali Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja. Pored naše dve ekipe, na turniru učestvuju i ekipe Fair-Play, kao i ekipa Voždovca.
Propozicije turnira su sledeće:
• Igra se po principu svako sa svakim
• Broj igrača: 5 + 1
• Trajanje utakmice: 15 minuta (bez poluvremena)
• Pobednik je ekipa sa najviše osvojenih bodova
(Pobeda donosi 3, nerešen rezultat 1, poraz 0 bodova)
• U slučaju istog broja bodova pobednika odlučuje međusobni skor, ukoliko je rezultat između te dve ekipe bio nerešen odlučuje gol razlika. Ako je i gol razlika ista, pobednik je ekipa koja je postigla najviše golova, ako i to nije dovoljno izvode se penali.
Ovom prilikom vas pozivamo da vašim prisustvom ulepšate ovaj dogadjaj, a da će te uživati u sjajnim golovima, driblinzima i potezima budućih fudbalskih asova, to vam garantujemo.

VIDIMO SE U SUBOTU...

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti