KONTAKT

DRUŽENJE NA KROVU

09-05-2018

Podeli vest

naslov vesti

U petak 04.05.2018. godine, naši dečaci (generacija 2010) su bili gosti, našim prijateljima iz FK "Voždovca", na krovu TC Stadion. Tom prilikom, odradili su zajednički trening, možda bolje rečeno trening-utakmicu. Preko 40 mališana Voždovca i Difa je pokazalo čarolije na terenu naše superligaške ekipe, ispraćan konstatnim aplauzima mnogobrojne publike i trenera na terenu. Sreću mališana za svaki postignut gol, uspešan dribling i dodavanje nije moguće rečima opisati. Pre duela koji su se odigrala na tri terena, deca su zajednički odigrali ledenog čiku. Preko 40 dečaka je učestvovalo u toj igri i možda smo uspeli da napravimo ginisov rekord u najvećoj ledenoj čiki.
Ono što nas zaista čini ponosnim je na broj pohvala koje smo dobili, takodje pohvale smo dobili i od ljudi iz Voždovca koja nam mnogo znače i potrudićemo se da napravimo još bolje odnose i što više zbližimo decu. Ovim putem se zahvaljujemo i treneru generacije 2010 FK Voždovca Mihailu Miškovu, koji je do skoro bio član naše škole, na ovoj ideji, pozivu i želji za zbližavanje dece obe škole fudbala.
Do nekog narednog druženja, SPORTSKI POZDRAV!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti