KONTAKT

NOVI FUDBALSKI PRAZNIK

02-03-2018

Podeli vest

naslov vesti

U subotu 03.03.2018. godine, naši momci imaju novu utakmicu, protiv ŠF Woodball House, možemo reći naših komšija. Nova utakmica, donosi i novu priliku za naše momke, pre svega da se lepo zabave, zatim da pokažu da napreduju-da usvajaju elemente tehnike sa i bez lopte i naravno da pokažu neku svoju čaroliju kojom će izazvati reakciju publike i za to dobiti veliki aplauz. Ono što takođe treba istaći, jeste da generacija rodjena 2010, zaista u poslednje vreme odlično radi na treninzima, usvajaju nove zahteve koji se traže od njih, a stare zahteve poboljšavaju i kao nagrada za to je zavidan broj utakmica koji su imali u poslednje vreme i gostovanje na krovu TC Stadion gde su imali priliku da odigraju utakmicu na terenu jedne ekipe koja igra naš najkvalitetniji rang takmičenja, gde su i njihovi idoli iz Crvene Zvezde i Partizana takođe nastupali.
Zato Vas očekujemo da u što većem broju, dođete u balon ŠF Woodball House, uživate u čarolijama mališana i izmamimo osmehe na njihovim licima.
SPORTSKI POZDRAV!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti