KONTAKT

TURNIR NA DEČIJEM SAJMU

13-10-2017

Podeli vest

naslov vesti

Prošlog vikenda održan je XX POLIMARK dečiji sajam. Kao i svake godine u sklopu njega se održao turnir, pa je tako i ove godine naša ŠF DIF imala tu čast da učestvuje na ovom nadmetanju. Ekipu je sačinjavalo tri igrača, učestvovali su dečaci rođeni 2010. godine, a pored naše dve ekipe, učestvovalo je još osam drigih ŠF. Cilj turnira je, pre svega, bilo druženje i zabava vršnjaka iz različitih ŠF, a pored toga i demonstracija fudbalskog umeća mališana koji su tek "upovili" u fudbalske vode. Naša ŠF je ovom prilikom, takođe, želela da svim posetiocima sajma pokaže način i pristup u radu sa decom ovog uzrasta. Na kraju turnira, događaj je ulepšan dodelom pehara, što je u velikoj meri usrećilo dečake koji su učestvovali na ovogodišnjem POLIMARK fudbalskom turniru.

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti