KONTAKT

DRUŽENJE SA RODITELJIMA

07-06-2017

Podeli vest

naslov vesti

Roditelji i fudbaleri svih generacija fudbalskog kluba i škole fudbala DIF, obaveštavamo vas da će se u subotu 10.06. u 13:30h na otvorenom terenu odigrati utakmica između ekipe sastavljene od 1999., 2000., 2001. godišta i ekipe trenera. Nakon nove ubedljive pobede trenera planirano je druženje igrača, roditelja i trenera uz roštilj i gitare koje će početi oko 15h.

Svi su dobrodošli, a umesto sakupljanja novca, odlučili smo da svako donese po nešto što bi pomoglo da se lepo organizujemo i zabavimo. Sledeće je potrebno, a u dogovoru sa svojim trenerom ili samostalno odlučite se za neku od sledećih stavki:

- Meso spremno za pečenje (po proceni, ne treba preterivati);
- Roštilji (kako bi ispekli sve sto se donese, pa ko može da ponese, neka se javi Matketu...)
- Sokovi, hleb, salate, džak ćumura…;
- U dogovoru sa trenerom ukoliko smatrate da treba još nešto…

Uglavnom je potrebna prva stavka, ostalo tek pomalo (najbolje videti sa trenerom).
Nadamo se da se vidimo u što većem broju da proslavimo završetak još jedne uspešne sezone.

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti

 • profile

  dejan

  • 10.06.2017

  napisali ste: Nakon nove ubedljive pobede trenera planirano je.... A sta ako treneri izgube? :)

 • profile

  Lazar Tomić

  • 24.09.2017

  Retki su učenici koji pobede učitelja, ali kada neki to učine, pravi učitelji su ponosni na uspeh svojih pulena.