KONTAKT

FUDBAL SE IGRA NA TRAVI

11-06-2017

Podeli vest

naslov vesti

Naša sezona sa treninzima u sali je, za ovu godinu (za neke i za stalno - 2008. godište), završena. Veliki broj dobrih stvari za obučavanje nam obezbeđuje sala (lakše usvajanje tehnike (ravna podloga), izbegavanje loših vremenskih uslova za treninge itd.), ali onaj fudbal koji svi volimo se igra na prirodnoj, obeleženoj "poljani".
Tako naša škola, kao i svake godine izlazi na terene FK "DIF" - a kako bi našim najmlađim članovima obezbedila mogućnost da osete tu čar i taj ambijent koji ih očekuje kada uplove u one "prave" fudbalske treninge.
Termini ovog leta će biti UTORAK, ČETVRTAK, PETAK od 19:00 - 20:00h, za sve generacije naše škole fudbala (2008, 2009, 2010/11 i žensko odeljenje).
Pravila ostaju ista, dolazak na trening 10 minuta pre početka treninga, a od opreme nije potrebno ništa novo od onoga što mališani koriste u sali.
SPORTSKI POZDRAV!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti