KONTAKT

IGRAČ MESECA U APRILU

24-05-2017

Podeli vest

naslov vesti

Jeste fudbal za sve naše mališane najlepša, najvažnija i najradosnija igra na svetu, ali...
Svi mi, učitelji u školi fudbala pored toga što imamo zadatak da mališane učimo veštinama, tehničkim elementima fudbalske igre, imamo i još jedan, podjednako bitan zadatak. Potrebno je svima njima staviti do znanja, da postoji još jedna bitna oblast, koja doprinosi razvoju njihovih mentalnih i kognitivnih sposobnosti, a to je ulaganje njihovog truda u izvrašavanju školskih obaveza, podjednako kao i na našim treninzima.
Jedan od onih koji se izdvojio u postizanju uspeha, kako na fudbalskom, tako i na obrazovnom polju je naš igrač meseca za prethodni mesec (april), MIHAILO ZARIĆ.
Mihailo je u subotu odirao fantastičan meč, izveo je nebrojano puta njegov omiljeni dribling, žargosnki rečeno "piruetu", postigao prelep pogodak za svoj tim, a u subotu ostvario satisfakciju na obrazovnom polju osvojivši PRVU nagradu na takmičenju mladih matematičara u Beogradu, u organizaciji škole "Arhimedes". Fantasičan vikend je za Mihailom, ali je sve to plod njegovog uloženog truda u ispunjavanju obaveza.
Mihailo na pravom si putu, samo tako nastavi...

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti