KONTAKT

PRIPREMA ZA TRENING

29-10-2017

Podeli vest

naslov vesti

Jedan od uslova da bi se trening sproveo na efikasan, uzbudljiv i zanimljiv način jeste dobra priprema i organizacija koja prethodi samom treningu. U školi fudbala DIF se ovom segmentu posvećuje dosta pažnje, pa su tako svi treneri u obavezi da dođu sat vremena pre početka treninga kako bi se dogovorili o postavljanju rekvizita, takođe, kako bi svaki od njih dobio svoju ulogu na predstojećem treningu. Na taj način svi naši članovi koji su prisutni na treningu, jednostavno nemaju "praznog hoda" između vežbi, treninzi su "protočni" i tačno se zna kada, koliko i ko od trenera ima "glavnu reć" u određenom delu treninga.
Posledica svega toga jesu uspešni treninzi sa puno aktivnosti i igre svih naših članova.

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti