KONTAKT

SPOJ FUDBALA I UMETNOSTI

16-02-2018

Podeli vest

naslov vesti

Kao sto ste verovatno upoznati od nedavno smo u okviru nase škole pridodali još jednu lokaciju gde deca mogu da pohadjaju casove fudbala. Treninzi se održavaju u kompleksu Zavod-a za sport i medicinu sporta.
U okviru prošlonedeljnih aktivnosti mališani sa pomenute lokacije imali su domaći zadatak da naslikaju svog fudbalskog idola. Gotovo sva deca odradila su domaći i time dokazali da razvijaju svoje radne navike sto je veoma bitno za razvoj zdrave ličnosti. Takodje pokazali su da pored fudbalskih veština vladaju i umetničkim pa smo tako imali priliku da vidimo neke izvanredne crteže sto se i sami možete uveriti. Nas "stručni" žiri sastavljen od trenera imao je težak zadatak da izabere najoriginalniji i najlepši rad. Nakon dugog razmišljanja uspeli smo da izaberemo jedan rad koji se u nekim detaljima izdvaja od ostalih. U pitanju je rad koji je naslikao David Dimitrijević. Pohvaljujemo Davida ali i ostale učesnike među kojima su: Filip Čedić, Pavle Petrović, Vlada Paunović, Boris Paunović, Jovan Avramović, Luka Stojanović, Dario Mousa, čije radove možete pogledati u nastavku. Svi radovi ostaće u klubskoj arhivi. Nadamo se da će neko od ovih sjajnih mališana jednog dana postati idol nekoj budućoj generaciji.

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti