KONTAKT

SUBOTA NA FUDBALSKOM TERENU

20-10-2017

Podeli vest

naslov vesti

Škola fudbala DIF će u subotu 21.oktobra trening održati na travnatom terenu FK DIF, sa početkom u 12:30h. Kako bi iskoristili jednu od poslednjih prlika da izađemo na tranvanti teren zbog vremenskih prilika, u ovoj kalendarskoj godini, odlučili smo da odlaskom na "zeleni fudbalski tepih" obradujemo sve naše članove.
Za one članove koji nisu imali priliku da treniraju sa nama na fudbalskom igralištu, teren se nalazi u blizini sale u kojoj treniramo, oko 250m nastavite pravo i dolazite pravo na teren.
Sve što je potrebno jeste sportska oprema, patike ili fudbalske cipele - kopačke (ko ima) i dobro raspoloženje, a vi roditelji pripemite dlanove kako bi svaki atraktivan potez naših mališana pozdravili zasluženim aplauzom.

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti