KONTAKT

ZAVRŠEN DEČIJI SAJAM

16-05-2018

Podeli vest

naslov vesti

Minulog vikenda, kao i što smo najavili, održao se XXI Dečiji Sajam u Hali 3 Beogradskog Sajma. Puna hala, bogat program i nasmejana lica dece obeležili su ovaj sajam. Što se nas tiče, sajam je jako dobro prošao. Veliki trud i angažovanje trenera se isplatio. Na turniru u fudbalu, naši mališani (generacija 2011 i mladji) su pokazali najviše na terenu. Toliko lepih i divnih poteza videli smo od naše dece. Driblinge smo vrlo brzo prestali da brojimo, broj postignutih golova je bilo nemoguće zapamtiti, sreću i radost nakon svakog postignutog gola, nije bilo moguće izmeriti. Usput, može se napomenuti, da su naše dve ekipe zauzele drugo i četvrto mesto, ali nijedan rezultat ne može zameniti predhodno navedene stvari. Takođe, pokazni treninzi su prošli zaista dobro. Deca su na pravi način pokazala, šta su sve do sada naučila i kako se radi u našoj školi. Takođe, na našem štandu, mnoga deca su imala priliku da pokažu, koliko znaju o fudbalu, odgovarajući na razna pitanja i rešavajući fudbalske asocijacije i za to su dobijale određene nagrade.
Što se nas tiče, sajam je jako dobro prošao, iščekujemo naredni koji dolazi, a ovaj vikend ćemo imati veliki broj utakmica, tako da nas i ovaj vikend, očekuje bogat program i lepo druženje.
Do Sportskog Vikenda, Sportski Pozdrav!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti