KONTAKT

UTAKMICA JE NAJLEPŠI TRENING

11-10-2017

Podeli vest

naslov vesti

Prethodne subote, tačnije 7.oktobra, u hali Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja najmlađi članovi ŠF DIF su odigrali svoju prvu utakmicu u ovoj sezoni, protiv ŠF VARGA. Za nekolicinu naših polaznika ovo je bio prvi meč sa drugarima iz drugih škola fudbala, ali se definitivno može reći da su se sjajno snašli u tom okršaju. Iznenađeni i zbunjeni, a u isto vreme i presrećni, u trenucima kada ulaze u svlačionicu i saznaju od trenera da će imati utakmicu, mališani su bili nestrpljivi da izađu na teren i "ukrste koplja" sa drugarima iz druge ŠF i pokažu sve ono što su učili sa svojim trenerima u dosadašnjem periodu. A u sali rapsodija golova, driblinga, atraktivnih poteza i odbrana, tako da na kraju niko nije izašao razočaran sa terena. Sve to je bilo propraćeno podrškom i bučnim aplauzima publike, pretežno roditelja nekih novih Tadića, Matića, Ivanovića, koji su "plesali" na terenu.
A rezultat?
REZULTAt je bio 30 - ak NASMEJANIH, SREĆNIH I DEČAKA PUNIH UTISAKA nakon izlaska iz hale fakulteta.

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti